Gminne Dożynki - Połupin 2015

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 lipca 2015

Serdecznie zapraszam wszystkich Sołtysów i mieszkańców Gminy Dąbie do wzięcia udziału w turnieju wsi organizowanym podczas Gminnych Dożynek w dniu 23 sierpnia 2015 r. w Połupinie.

Proszę zatem o wytypowanie 3-osobowych drużyn, które wezmą udział w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł do zrealizowania na rzecz swojej miejscowości.

Ponadto zachęcam do włączenia mieszkańców w działania na rzecz promocji swojej miejscowości. Podczas trwania dożynek będziecie mogli Państwo przedstawić walory Waszej miejscowości poprzez dorobek lokalnych twórców, artystów, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń. Z pewnością będzie to doskonała promocja wsi, a także okazja do rozpropagowania  lokalnych przedsięwzięć.

Przewodnim akcentem Gminnych Dożynek – Połupin 2015 będą obchody święta plonów połączone z obrzędem dożynkowym. W związku z tym bardzo proszę o zgłaszanie wieńców dożynkowych do dnia 07.08.2015 r. Wieniec, który zajmie I miejsce będzie reprezentował Gminę Dąbie podczas powiatowego konkursu wieńców dożynkowych.

Proszę również o zgłaszanie  udziału w poszczególnych konkursach wg załączonych zgłoszeń do Urzędu Gminy Dąbie pod  nr tel. 68 383 03 46  w terminie do dnia 07.08. 2015 r.

Serdecznie zapraszam i zachęcam Państwa do udziału w przedsięwzięciu, w którym przewidziane są dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

 

Wójt Gminy Dąbie

Krystyna Bryszewska

                                                                                                                                                                                                         

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wieniec dożynkowy

    Wieniec dożynkowy

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-07-20
Data publikacji:2015-07-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3619